Αρχική σελίδα » Νέα, Ανακοινώσεις & Εκδηλώσεις

Ανακοινώσεις και εκδηλώσεις

25-07-2024

Διδακτική και Εξεταστική περίοδος ακαδημαϊκού έτους 2024-2025

Επισυνάπτεται σε αρχείο pdf η Διδακτική και εξεταστική περίοδος του ακαδημαϊκού έτους 2024-2025.   Κοσμητεία Σχολής Ο.Π.Ε.

09-07-2024

I OLYMPIC GAMES IN SCIENCE, EDUCATION, TECHNOLOGY AND ART IN DUBAI (15 - 30 JULY 2024)

Επισυνάπτεται η ανακοίνωση για τους Ολυμπιακούς Αγώνες (Επιστημονική Ολυμπιάδα) για επιστήμες, εκπαίδευση, τεχνολογία και τέχνη σε αρχείο pdf

09-07-2024

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ Ο.Δ.Ε ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΟΥ ΕΚΠΑ

Επισυνάπτεται σε αρχείο pdf η ανακοίνωση της Ο.Δ.Ε για τη διαδικασία εκλογής Προέδρου και Αντιπροέδρου του τμήματος Κοινωνιολογίας της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του ΕΚΠΑ

27-06-2024

Προκήρυξη 10ου Κύκλου Σπουδών ΠΜΣ Γεωπολιτική Ανάλυση, Γεωστρατηγική Σύνθεση και Σπουδές Άμυνας και Διεθνούς Ασφάλειας

Επισυνάπτεται σε αρχείο pdf η προκήρυξη του 10ου Κύκλου Σπουδών για το ΠΜΣ Γεωπολιτική Ανάλυση, Γεωστρατηγική Σύνθεση και Σπουδές Άμυνας και Διεθνούς Ασφάλειας  του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.

26-06-2024

Ανακήρυξη Υποψηφιοτήτων για την ανάδειξη Προέδρου και Αντιπροέδρου του Τμήματος Κοινωνιολογίας

Επισυνάπτεται σε αρχείο pdf η ανακήρυξη των υποψηφιοτήτων για την ανάδειξη Προέδρου και Αντιπροέδρου του Τμήματος Κοινωνιολογίας.

18-06-2024

Ανακοίνωση Αποτελεσμάτων εκλογών εκπροσωπών ΕΔΙΠ και ΕΤΕΠ για την Κοσμητεία της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών

Επισυνάπτονται σε αρχεία pdf τα αποτελέσματα των εκλογών ΕΔΙΠ και ΕΤΕΠ για την ανάδειξη εκπροσώπων στην Κοσμητεία της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών.

11-06-2024

Πρόσκληση σε Διαδικτυακό Τουρνουά Σκάκι

Επισυνάπτεται σε αρχείο pdf η πρόσκληση συμμετοχής στο Διαδικτυακό Φοιτητικό Σκακιστικό Τουρνουά από το Σκακιστικό Τμήμα του Παν/κού Γυμναστηρίου της Διεύθυνσης Φοιτητικής Μέριμνας. Το Φοιτητικό Σκακιστικό Διαδικτυακό...

Αποτελέσματα 1 μέχρι 7 από τα συνολικά 681