27.09.2016

Σεμινάριο Grow Greek Tourism Online της Google δωρεάν για τους φοιτητές και αποφοίτους του ΕΚΠΑ

Την Τετάρτη 5 Οκτωβρίου 2016 σας καλούμε να παρακολουθήσετε το σεμινάριο που πραγματοποιείται για τους φοιτητές του Εθνικού & Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών με την υποστήριξη του Ευρωπαϊκού Κέντρου Αριστείας Jean Monnet του ΕΚΠΑ για να μάθετε περισσότερα για το πως μπορείτε να δραστηριοποιείστε στο διαδίκτυο.

Το σεμινάριο απευθύνεται σε όλους τους φοιτητές (προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς) αλλά και αποφοίτους του ΕΚΠΑ. Μπορείτε κι εσείς, όπως πολλοί άλλοι, να χρησιμοποιήσετε το διαδίκτυο για να αναβαθμίσετε το βιογραφικό σας, να αναπτύξετε τις δεξιότητες σας, να μεγαλώσετε την επιχείρηση σας κα. Στο 3ωρο σεμινάριο θα αποκτήσετε μία καλή βάση γνώσεων για τις μηχανές αναζήτησης, την ψηφιακή διαφήμιση, τα analytics και πολλά άλλα και θα λάβετε ηλεκτρονικά  ημέρες πιστοποιητικό παρακολούθησης.μετά από λίγες

Εγγραφείτε εδώ για το 3ωρο σεμινάριο του Grow Greek Tourism Online. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Tετάρτη 5 Οκτωβρίου 2016, 17:00 με 20:30 (ώρα προσέλευσης 16:30).

Πολυχώρος “7ος”, 7ος όροφος κτιρίου επί της οδού Καραγεώργη Σερβίας 4 (είσοδος από Στοά Καλλιγά), Σύνταγμα

Επίσης, δημιουργήστε το εξατομικευμένο πλάνο εκμάθησής σας στην ηλεκτρονική πλατφόρμα του Grow Greek Tourism Online και επωφεληθείτε από περαιτέρω εκπαίδευση της Google στο δικό σας ρυθμό. Αφού ολοκληρώσετε την εκπαίδευση μπορείτε να πάρετε και την πιστοποίηση με την υπογραφή της Google και του IAB Europe.

Ανυπομονούμε να σας δούμε!

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ  JEAN MONNET

ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΑΘΗΝΩΝ