Αρχική σελίδα » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

02.06.2023

Υποψήφιοι για την ανάδειξη εκπροσώπου και αναπληρωτή, του Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) στην Κοσμητεία της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών

ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                                                                       ΑΘΗΝΑ,  1-6-2023

ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΤΟΥ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (Ε.ΔΙ.Π.)

ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΗΤΕΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία, ανακηρύσσουμε:

Υποψήφιους  για την ανάδειξη εκπροσώπου και αναπληρωτή, του Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) στην Κοσμητεία  της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών, καθώς πληρούν τις προϋποθέσεις του νόμου σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, ως εξής:

α) Τον κ. Θεοκλή – Πέτρο Ζούνη, Μέλος Ε.ΔΙ.Π του Τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών  και

β) Την κ. Θεοδώρα Θεοδοσοπούλου, Μέλος Ε.ΔΙ.Π. του Τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν την 19η Ιουνίου 2023, ώρες 8.00-12.00 και τόπος εξαγωγής αποτελεσμάτων, Θεμιστοκλέους 4, 2ος όροφος, Γραφείο 5).

Τα μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής

Γεωργία Παπαδοπούλου                        Νικόλαος Μύρτου                         Νικόλαος Ναούμ