Αρχική σελίδα » Εργαστήρια-Βιβλιοθήκες » Εργαστήρια Σχολής

Ερευνητικά Ινστιτούτα και Εργαστήρια

Στα τέσσερα Τμήματα της Σχολής λειτουργούν ??? (??) ερευνητικοί φορείς (ινστιτούτα, εργαστήρια και κέντρα) και σε κεντρικό επίπεδο ένα Εργαστήριο Πληροφορικής για τις ανάγκες ολόκληρης της Σχολής. Πιο συγκεκριμένα:

Τμήμα Επικοινωνίας και Μ.Μ.Ε.

• Εργαστήριο Ψυχολογικών Εφαρμογών και Επιστημονικού Σχεδιασμού (Σοφοκλέους 1, Αίθουσες 301,312,319)
  • Εργαστήριο Κοινωνικής Έρευνας στα ΜΜΕ (Σοφοκλέους 1, Αίθουσες 101,119)
  • Εργαστήριο Τεχνών και Πολιτιστικής Διαχείρισης ((Σοφοκλέους 1, Αίθουσα 205)
  • Εργαστήριο Οπτικοακουστικών Μέσων (Σοφοκλεους 1, Αίθουσες 209,212,213)