29.11.2017

Πρακτικό εφορευτικής επιτροπής για τη διενέργεια εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπου και αναπληρωτή Ε.Ε.Π. στα συλλογικά όργανα της Σχολής

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Για τη διενέργεια εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπου και αναπληρωτή του Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) στα συλλογικά όργανα της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών

H Eφορευτική  Επιτροπή αποτελούμενη από τους κ.κ.  Αραχωβίτη Γεώργιο, Μέλος Ε.Ε.Π. Σ.Ε.Φ.Α.Α., Γιαννακού Βασιλική, Μέλος Ε.Ε.Π. Διδασκαλείο Νέας Ελληνικής Γλώσσας και Ναλντίνι Μαρία-Κιάρα, Μέλος Ε.Ε.Π. Διδασκαλείο Ξένων Γλωσσών (τακτικά μέλη), που ορίστηκαν με την από 23-11-2017 απόφαση (ΑΔΑ:ΩΦ0Ξ46ΨΖ2Ν-4ΟΞ) του Κοσμήτορα της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών «Ορισμός Εφορευτικής Επιτροπής» σύμφωνα με την Υ.Α 191014/Ζ1/7-11-2017 (ΦΕΚ 3969/13-11-2017, τ.Β’) και το υπ’ αρ. 155/20-11-2017 (ΑΔΑ: 6ΗΦΘ46ΨΖ2Ν-ΑΩ9) έγγραφο  που αφορούν στην Προκήρυξη εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπου Ε.Ε.Π. και αναπληρωτή του στα συλλογικά όργανα (Κοσμητεία και Γενική Συνέλευση) της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του ΕΚΠΑ, αφού έλαβε το έγγραφο της Δ/νσης Διοικητικού με το οποίο διαβιβάστηκαν στη Σχολή Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών οι αιτήσεις που υπεβλήθησαν για την ανάδειξη εκπροσώπων Ε.ΔΙ.Π, Ε.Ε.Π και Ε.Τ.Ε.Π στα Συλλογικά Όργανα της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών, διαπιστώνει ότι δεν υπάρχουν υποψηφιότητες για την κατηγορία Ε.Ε.Π στα συλλογικά όργανα της Σχολής και ως εκ τούτου δεν δύναται να προχωρήσει στην ανακήρυξη υποψηφιοτήτων.

Το παρόν πρακτικό κλείεται στο σημείο αυτό και υπογράφεται από τα μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής ως έπεται.

Αθήνα, 27.11.2017

Τα μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής

*                                      *                                               *

Αραχωβίτης Γεώργιος        Γιαννακού Βασιλική               Ναλντίνι Μαρία-Κιάρα