Αποτελέσματα εκλογών Ε.Τ.Ε.Π. στα συλλογικά όργανα της Σχολής

ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                                                                       ΑΘΗΝΑ,  30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΤΟΥ

ΕΙΔΙΚΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (Ε.Τ.Ε.Π.)

ΣΤΑ  ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σας γνωρίζουμε ότι από την εκλογική διαδικασία που πραγματοποιήθηκε την 30η Νοεμβρίου 2017  για την ανάδειξη εκπροσώπου Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.) και αναπληρωτή αυτού, στα συλλογικά όργανα (Κοσμητεία και Γενική Συνέλευση)  της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών για διετή θητεία από  1-12-2017, προέκυψαν τα ακόλουθα:

Εκπρόσωπος Ε.Τ.Ε.Π. στα συλλογικά όργανα της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών  (Κοσμητεία και Γενική Συνέλευση), σύμφωνα με τον αριθμό των έγκυρων ψήφων που συγκέντρωσε εκλέγεται  κ. η Βολουδάκη Ευαγγελία του Ευαγγέλου, Μέλος Ε.Τ.Ε.Π. της Βιβλιοθήκης της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών.

Αναπληρωτής εκπρόσωπος Ε.Τ.Ε.Π. στα συλλογικά όργανα της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών  (Κοσμητεία και Γενική Συνέλευση), σύμφωνα με τον αριθμό των έγκυρων ψήφων που συγκέντρωσε εκλέγεται η κ. Σίβερα Αριάννα του Νικολάου-Κων/νου, Μέλος Ε.Τ.Ε.Π. της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών.

Τα μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής

*                                                             *                                                                  *

Παπαδοπούλου Χριστίνα                           Νιφόρα Ελένη                                       Ναούμ Νικόλαος

Μέλος Ε.Τ.Ε.Π. Τμήματος ΤΟΕ           Μέλος Ε.Τ.Ε.Π. Τμήματος ΤΟΕ             Μέλος Ε.Τ.Ε.Π. Τμήματος ΠΕΔΔ